Посольство України в Туніській Республіці

, Київ 16:35

Виступ заслуженого симфонічного оркестру Національного радіо України на міжнародному фестивалі в м. Ель-Джем

26 липня 2017, 14:41

У рамках 32-го Міжнародного фестивалю симфонічної музики в м.Ель-Джем відбувся виступ заслуженого симфонічного оркестру Національного радіо України під керівництвом В.О.Шейка.

На концерті українського колективу були присутні близько 1200 глядачів, серед яких були міністр комунікаційних технологій та цифрової економіки, президент Туніського національного телебачення, генеральний директор Пошти Тунісу, члени парламенту, представники дипломатичного корпусу, регіональних органів управління та громадянського суспільства.

Виступ заслуженого симфонічного оркестру Національного радіо України на міжнародному фестивалі в м. Ель-Джем отримав високу оцінку шанувальників класичного мистецтва, широко висвітлювався місцевими й міжнародними ЗМІ та мав помітний позитивний резонанс в туніському суспільстві.

Виступ українського оркестру набуває особливого значення у контексті відзначення у 2017 р. 25-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між Україною та Туніською Республікою. Цього року, за підтримки Української держави, Україна була представлена в Тунісі на низці міжнародних заходів культурно-мистецького характеру, що сприяє зближенню і взаєморозумінню українського та туніського народів.