Посольство України в Туніській Республіці

, Київ 17:31

Зустріч Посла України з Головою Комітету з питань свобод, прав та зовнішніх відносин Асамблеї народних депутатів Туніської Республіки

22 вересня 2017, 15:25

22 вересня 2017 р. Посол України Микола Нагорний зустрівся з Головою Комітету з питань свобод, прав та зовнішніх відносин Асамблеї народних депутатів Туніської Республіки Емадом Аль-Хмейрі.

  Сторони обговорили сучасний стан та перспективи розвитку українсько-туніського міжпарламентського співробітництва, а також актуальні питання двосторонньої співпраці у політичній, торговельно-економічній та гуманітарній сферах. Українською стороною були порушені, зокрема, питання відновлення діяльності Посольства Тунісу в Києві та лібералізації  візового режиму для громадян України.

Окрему увагу на зустрічі було приділено заходам у рамках відзначення 25-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між Україною та Туніською Республікою.

У контексті практичних кроків з активізації двостороннього міжпарламентського співробітництва  туніській стороні було передано лист  Керівника Депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зав’язків з Туніською Республіки А.В.Помазанова на адресу  Керівника Депутатської групи Асамблеї народних депутатів Туніської Республіки з міжпарламентських зав’язків з Україною А.Свейді.