Посольство України в Туніській Республіці

, Київ 17:29

Зустріч Посла України з Генеральним директором Дипломатичного інституту Тунісу

23 лютого, 14:58

23 лютого 2018 р. Посол України Микола Нагорний відвідав Дипломатичний інститут Тунісу і зустрівся з його Генеральним директором послом Аль-Мунзиром Аль-Заріфом. 

 Під час зустрічі серед іншого обговорювалась можливість  започаткування співпраці між вищезгаданим туніським  закладом та Дипломатичною академією МЗС України імені Г.Удовенка.  Сторони погодились щодо перспективності подальшого співробітництва у сферах обміну досвідом, проведення спільних навчальних та дослідницьких   проектів, зокрема, організації стажування українських дипломатів з питань арабістики та африканістики, участі у конференціях, семінарах та круглих столах, спільної дослідницької та видавничо-інформаційної діяльності. 

Дипломатичний інститут Тунісу підпорядковується Міністерству закордонних справ Тунісу і є державним навчальним закладом Республіки, який проводить наукові дослідження у сфері міжнародних відносин та здійснює підготовку професійних кадрів для зовнішньополітичного відомства та інших державних органів Тунісу.