Посольство України в Туніській Республіці

, Київ 11:54

Участь Заслуженого академічного симфонічного оркестру Національного радіо України під керівництвом В.О.Шейка та Академічного хору українського радіо у церемонії відкриття Міста культури Тунісу

22 березня, 09:59

21 березня 2018 року Заслужений академічний симфонічний оркестр Національного радіо України під керівництвом В.О.Шейка та Академічний хор українського радіо разом з туніськими митцями взяв участь у церемонії відкриття Міста культури Тунісу, яка відбулася під патронажем Президента Республіки М.Ессебсі. 
Виступ українських колективів на згаданому заході отримав високу оцінку шанувальників класичного мистецтва, широко висвітлювався місцевими й міжнародними ЗМІ та мав помітний позитивний резонанс в туніському суспільстві.
За інформацією туніських засобів масової інформації, вартість проекту з будівництва Міста культури Тунісу, який було відновлено у лютому 2016 року, становить 125 млн. туніських динарів (52,5 млн. дол.США). Місто включає в себе три театри, музей сучасного мистецтва, три кінотеатри та кінотеку, а також Національний центр книги та Центр інвестицій у сферу культури.