Посольство України в Туніській Республіці

Київ 12:09

Виступ Заслуженого академічного симфонічного оркестру Українського радіо під керівництвом Володимира Шейка у 34-му Міжнародному фестивалі симфонічної музики в м.Ель-Джем

15 липня, 12:40

13 липня 2019 року у рамках 34-го Міжнародного фестивалю симфонічної музики в м.Ель-Джем за підтримки Української держави відбувся виступ Заслуженого академічного симфонічного оркестру Українського радіо під керівництвом Маестро Володимира О.Шейка за участю заслуженої артистки України Богдани Півненко (солістка Національного ансамблю солістів «Київська камерата», скрипка) та народних артистів України, солістів Національної опери України Тетяни Анісімової (сопрано) та Андрія Романенка (тенор).

На концерті українського колективу була присутня велика кількість глядачів, серед яких - представники політичних та ділових кіл Тунісу, члени парламенту, представники дипломатичного корпусу, регіональних органів управління та громадянського суспільства.

Виступ українських митців на міжнародному фестивалі в м. Ель-Джем отримав високу оцінку шанувальників класичного мистецтва,широко висвітлювався місцевими ЗМІ та мав помітний позитивний резонанс в туніському суспільстві.