• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
 • Français
ПОЗАЧЕРГОВІ ВИБОРИ НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ УКРАЇНИ 26 ЖОВТНЯ 2014 РОКУ
Опубліковано 20 вересня 2014 року о 19:26

Громадяни України, які постійно або тимчасово перебувають у Тунісі та Лівії, можуть взяти участь в голосуванні, якщо вони перебувають у списку виборців закордонної виборчої дільниці при Посольстві України в Тунісі, при пред’явленні дійсного закордонного, дипломатичного або службового паспорта.

Шановні громадяни України!

Повідомляємо, що участь у позачергових виборах народних депутатів України можуть брати дієздатні громадяни України, яким на день голосування виповнилося 18 років.

 

Громадяни України, які постійно або тимчасово перебувають у Тунісі та Лівії, можуть взяти участь в голосуванні, якщо вони перебувають у списку виборців закордонної виборчої дільниці при Посольстві України в Тунісі, при пред’явленні дійсного закордонного, дипломатичного або службового паспорта.

 

УВАГА! Перевірити факт включення до списку виборців закріплених за Посольством України в Туніській Республіці можна у розділі "Особистий кабінет виборця" на сайті Державний реєстр виборців за посиланням: https://www.drv.gov.ua/apex/f?p=111:LOGIN , сконтактувавшись з Посольством України в Тунісі, або ж написавши відповідний запит на електронну поштову скриньку дипустанови: [email protected]

 

Нагадуємо, що на території Туніської Республіки у приміщенні Посольства України в Туніській Республіці (адреса: 7, rue Saint Fulgence, Notre Dame, 1002, Tunis) діє закордонна виборча дільниця    № 900094 (переглянути точне місце знаходження дільниці можна за посиланням: https://www.google.tn/maps/place/%D9%86%D9%87%D8%AC+%D8%A7%D9%84%D9%82%D8%AF%D9%8A%D8%B3+%D9%81%D9%84%D9%8A%D8%AC%D9%88%D9%86%D8%B3%D8%8C+%D8%AA%D9%88%D9%86%D8%B3%E2%80%AD/@36.8352878,10.1650532,1176m/data=!3m1!1e3!4m2!3m1!1s0x12fd3366b5ebca0f:0x5188e40665b47697?hl=ar ).

 

УВАГА! На закордонній виборчій дільниці при Посольстві України в Туніській Республіці триває формування списку виборців для голосування на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року.

 

Зміни до закріпленого за виборчою дільницею при Посольстві України в Туніській Республіці списку виборців можна внести до 15 жовтня 2014 року!!!

 

Для включення до списку виборців на закордонній виборчій дільниці слід подати до Посольства України в Туніській Республіці особисто, або через законного представника документи для постановки на тимчасовий/постійний консульський облік в Посольстві (заповнені заяву щодо постановки на консульский облік (додаток 1, додаток 2, при цьому в заяві в розділі адреса проживання у разі наявності у заявника української прописки, просимо вказувати адресу проживання в Україні), облікову картку (додаток 3, додаток 4), копії оформлених туніською владою документів, на підставі яких заявник перебуває в Тунісі (carte de sejour, провізуар, CIN тощо), одну фотокартку розміром 35х45 мм, дійсний паспорт громадянина України для виїзду за кордон).

 

УВАГА! У разі, якщо у громадяни України, які були поставлені на тимчасовий консульский облік Посольства України в Тунісі завершився термін перебування на обліку (відповідно до дати зазначеної у відмітці проставленій Посольством у закордонному паспорті таких громадян), повторне подання відомостей таких громадян для їх поновлення у списку виборців Є ОБОВ'ЯЗКОВИМ!

 

Постановка на тимчасовий консульський облік Посольства України в Туніській Республіці та продовження тимчасового консульського обліку Є БЕЗКОШТОВНИМ!!!

 

У разі небажання ставати на консульський облік Посольства України в Туніській Республіці громадянин України, який прагне реалізувати своє волевиявлення на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року та не є включеним до списку виборців закріпленими за Посольством має право подати до дипустанови заповнену заяву про включення до реєстру виборців (додаток 5) разом з копією дійсного паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

 

УВАГА! Громадяни України, які станом на 26 жовтня 2014 року перебуватимуть на території Тунісу з метою відпочинку, відвідання близьких, друзів або відрядження та бажають здійснити своє волевиявлення на закордонній виборчій дільниці при Посольстві України в Туніській Республіці, мають заздалегідь подати до органу ведення Державного реєстру виборців, за якими вони закріплені в Україні, заяву про тимчасову зміну місця голосування (додаток 6).

 

У разі виникнення додаткових запитань, Ви можете звернутися за телефоном "гарячої лінії" Посольства України в Туніській Республіці (+216) 24 600 389, направити нам запит на електронну пошту [email protected], або ж поставити запитання на нашій сторінці у Facebook: Ambassade d'Ukraine en Tunisie

 

 

З повагою,

Посольство України в Туніській Республіці

 

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux